Policja w Międzychodzie poszukuje zaginionego 24-latka.

  Policja w Międzychodzie poszukuje zaginionego 24- letniego Dominika Podolskiego. To mieszkańca Wiejc, w powiecie międzyrzeckim. – Według relacji rodziny, Dominik Podolski był widziany w dniu 24 stycznia 2015 roku w Międzychodzie na ulicy Rynek, gdy opuszczał lokal gastronomiczny. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną odbył się tego samego dnia o godzinie 20.00. Każdy, kto może znać miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginionym jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją – mówi rzecznik policji w Międzychodzie Przemysław Araszkiewicz. Wiadomo także, że Dominik ubrany był w czarne spodnie typu bojówki, koszulę w biało-niebieską kratę, czarną kurtkęContinue Reading…

XXIII Finał WOŚP graliśmy razem z wami 11-01-2015

Dnia 11-01-2015 odbył się  XXIII Finał WOŚP W ramach którego nasza jednostka OSP RW Międzychód przeprowadziła pokaz podejmowania osoby poszkodowanej z wody oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na miejsce udaliśmy się zastępem GLM Lublin wraz z pontonem Ł4. Po zakończonym pokazie udaliśmy się jednym zastępem na halę sportową w celu zaprezentowania sprzętu do ratownictwa wodnego jaki posiadamy na swoim wyposażeniu.  

21-12-2014

Od godz 10 do godz 13 udaliśmy się zastępem GLM Lublin na zabezpieczenie Jarmarku Świątecznego zorganizowanego na rynku w Międzychodzie.

Dzień Strażaka

Święto zainicjował australijski strażak J.J. Edmondson z Melbourne na pamiątkę tragicznie zmarłych pięciu kolegów-strażaków (Matta, Stuarta, Jasona, Garry’ego i Chrisa) 2 grudnia 1998 roku w Linton. Próbowali ratować ludzkie życie i mienie w czasie pożaru, jak robią to strażacy na całym świecie.