Dominik Podolski

Dominik Podolski

Policja w Międzychodzie poszukuje zaginionego 24- letniego Dominika Podolskiego. To mieszkańca Wiejc, w powiecie międzyrzeckim. – Według relacji rodziny, Dominik Podolski był widziany w dniu 24 stycznia 2015 roku w Międzychodzie na ulicy Rynek, gdy opuszczał lokal gastronomiczny. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną odbył się tego samego dnia o godzinie 20.00. Każdy, kto może znać miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginionym jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją – mówi rzecznik policji w Międzychodzie Przemysław Araszkiewicz.

Wiadomo także, że Dominik ubrany był w czarne spodnie typu bojówki, koszulę w biało-niebieską kratę, czarną kurtkę sportową, buty sportowe Adidasy koloru niebieskiego. Wzrost zaginionego 24-latka to ok. 180 cm, waga ok. 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, twarz prostokątna, blizna pooperacyjna na brzuchu.

Policja w Międzychodzie poszukuje zaginionego, dlatego każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego, miał z nim od chwili wyjścia z lokalu jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Międzychodzie pod numer telefonu 95 748 8211 (dyżurny), 95 748 8270 (wydział kryminalny) lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Informacje można też przekazywać pocztą elektroniczną na adres: dyzurny.miedzychod@po.policja.gov.pl

Więcej na ten temat przeczytają państwo tutaj